ORIGINAL Original D08A-24TS2 Inverter Server Cooling Fan DC 24V 0.15A 6CM 6025 60*60*25mm 2 Wires
BEST QUALITY Original D08A-24TS2 Inverter Server Cooling Fan DC 24V 0.15A 6CM 6025 60*60*25mm 2 Wires
Discount : 15% valid until this month
Original D08A-24TS2 Inverter Server Cooling Fan DC 24V 0.15A 6CM 6025 60*60*25mm 2 Wires